Smakuje nieprzerwanie od 1994 roku...

O Firmie Awiteks

Piekarnia Cukiernia Awiteks

Jesteśmy firmą rodzinną, z wieloletnimi tradycjami i działamy na obszarze województwa małopolskiego, a w szczególności Krakowa, nieprzerwanie od 1994 roku.

Piekarnia od początku swojej działalności rozwija się pod kątem ilości punktów handlowych,   a co za tym idzie, dostępności produktów. Zwracamy uwagę na potrzeby i uwagi każdego klienta. Nasza piekarnia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku małopolskim, niekwestionowanym liderem w produkcji wyrobów piekarniczo-cukierniczych, cieszącym się niezmiennie dobrą reputacją wśród swoich konsumentów.

Stale się rozwijamy, inwestując w rozbudowę sieci handlowej jak i zakładu produkcyjnego, który mieści się w Nowej Hucie przy ul. Mistrzejowickiej 51. Zakład produkcyjny jest nowoczesnym zakładem o wysokim standardzie, wyposażonym w najnowocześniejsze maszyny piekarnicze pochodzące od renomowanych producentów.

Piekarze nie zapominają również o wielowiekowej tradycji wypieku chleba, trzymając się starych, sprawdzonych receptur i sposobów wypiekania. Konsumenci mogą wybierać spośród wielu rozdajów chleba i wyrobów cukierniczych, mając pewność, że każdy z produktów zadowoli ich podniebienia.

Wyroby wychodzące z naszych pieców spełniają najwyższe standardy jakości, nie zawierają sztucznych ulepszaczy, gdyż produkcja oparta jest głównie na tradycyjnej technologii. Chleb z Awiteksu wypiekany jest tylko i wyłącznie na staropolskim, żytnim zakwasie chlebowym, dzięki czemu ma niesamowity zapach, który unosi się po krakowskich ulicach i osiedlach. Jego smak doceniają najwięksi krakowscy smakosze, a także osoby z wielu rejonów Polski i świata.

Sprzedaż wyrobów jest prowadzona poprzez własną sieć sprzedażową, działającą pod marką AWITEKS. Tworzą ją punkty handlowe zlokalizowane w małopolsce, głównie na terenie Krakowa, a także w Wieliczce, Bochni, Skawinie i Brzesku. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowany personel. Nasi sprzedawcy witają klientów z uśmiechem i są gotowi udzielić rady przy każdym zakupie.

Firma stale podnosi także standardy nowo otwieranych lokali firmowych oraz sukcesywnie modernizuje już działające punkty handlowe, starając się nadążyć za potrzebami i oczekiwaniami klientów. W naszych sklepach można nie tylko zrobić zakupy, ale także usiąść przy jednym ze stolików i napić się pysznej kawy. Dla osób, które chcą szybko zaspokoić swój apetyt, oferujemy ciepłe wyroby prosto ze sklepowego pieca lub kanapki i sałatki gotowe do zabrania na wynos.

Dostawy do punktów sprzedażowych na terenie Krakowa i okolic realizowane są kilka razy dziennie, dzięki czemu nasz towar jest zawsze świeży i dostępny. Punkty handlowe są zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach, aby każdy miał okazje spróbować naszych wyrobów. Piekarnia zdobywa wciąż nowych klientów, przyzwyczajając ich do niezmiennego smaku i jakości wyrobów.

Kładziemy nacisk na komfort pracy personelu, zarówno w punktach sprzedaży, jak i zakładzie produkcyjnym. Bierzemy udział w akcjach charytatywnych na terenach szkół, przedszkoli, domów pomocy społecznej i wielu innych miejscach, starając się wspomóc potrzebujących z naszego miasta.      

Wytwarzamy produkty o najwyższej jakości, jednocześnie oferując je w przystępnych cenach, dostępnych szerokiej rzeszy swoich klientów. Piekarnia zawdzięcza swoją renomę przede wszystkim dzięki dbałości o jakość i powszechnej dostępności sprzedawanego towaru oraz miłej i szybkiej obsłudze.