Wydarzenia

Rozstrzygniecie konkursu!

2015-06-11
Rostrzygnięcie konkursu "Zbieraj paragony - Wygraj auto na wakacje". 

Szanowni Państwo,

zawiadamiamy niniejszym, iż akcja promocyjna „Zbieraj paragony, wygraj auto na wakacje” dobiegła końca.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w naszej promocji wzięło udział ponad dwa tysiące sześćset osób, którym chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspólną zabawę i wzięcie udziału w sprzedaży premiowej zorganizowanej przez AWITEKS Sp. J.

Zwycięzca już 20 czerwca otrzyma na własność swój wymarzony samochód Volkswagen Up!  

Minimalną wartość zebranych paragonów, uprawniająca do odbioru jednej z 11 nagród głównych wynosi 1036,81 zł

Pozostałe osoby, które zakwalifikowały się do finału, potwierdziły wartości swoich paragonów w siedzibie firmy, oraz posiadają pisemne potwierdzenie odbioru nagrody otrzymują bon o wartości 20 zł na zakupy w naszej piekarni oraz okolicznościowe gadżety firmowe.

Wszystkich finalistów i ich rodziny zapraszamy na uroczystą galę rozdania nagród OSOBIŚCIE, bądź też z pisemnie poświadczonym pełnomocnictwem do odbioru nagrody, (notarialnie w przypadku odbioru samochodu osobowego) dnia 20.06.2015r. (sobota) do biura firmy AWITEKS Sp. J. przy ul. Mistrzejowickiej 51 w Krakowie, o godzinie  12.00 

Wszelkie uwagi oraz reklamacje odnośnie konkursu prosimy zgłaszać drogą mailową na adres: reklamacje@awiteks.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 czerwca 2015 roku. Po tej dacie żadne reklamacje nie będą już rozpatrywane.

 

 

  1.  

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia

wróć