Wydarzenia

Konkurs!

2015-03-31
Promocja  „Zbieraj paragony, wygraj auto na wakacje” to pierwsza taka akcja w Krakowie!

Zasady są proste! Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć jedną z 211 nagród, wystarczy zachować paragony za zakupy zrobione w dniach 1- 30 kwietnia i wypełnić formularz.

Akcję promocyjną rozpoczynamy 1 kwietnia od prezentacji nagrody głównej - samochodu osobowego Volkswagen UP! – przed lokalem AWITEKS przy ul. Królowej Jadwigi 228. Podczas happeningu dowiesz się więcej o promocji, organizowana też będzie degustacja ciast Wielkanocnych.

Do 30 kwietnia zbieraj paragony. Wybierz maksymalnie trzy z jednego dnia, z dowolnego sklepu i wpisz kwotę do formularza. Jeśli masz więcej paragonów, wybierz te o najwyższej kwocie. Do 7 maja wypełnij formularz i zadeklaruj kwotę na którą zebrałeś paragony w kwietniu. W każdym lokalu AWITEKS znajdują się czyste formularze i urny do których można wrzucać formularz. Tylko jeden bierze udział w akcji. Zachowaj paragony. W przypadku wygranej poprosimy o ich okazanie!

Wyłonimy 211 zwycięzców, ale tylko jedna osoba wygra samochód i pojedzie na wakacje nowym Volkswagenem UP! Na pozostałych zwycięzców czekają nagrody RTV i AGD m.in. telewizor, rower górski, tablet, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa oraz 200 bonów na zakupy w sklepach AWITEKS!.

Nie zwlekaj tylko już dziś zrób zakupy i zachowaj paragon. Im wcześniej zaczniesz, tym większą masz szanse na wygraną!

Finał promocji odbędzie się 20 czerwca o godz. 12.00 w biurze firmy AWITEKS przy ul. Mistrzejowickiej 51. Przyjdź i odbierz nagrodę osobiście!

Partnerem promocji jest autoryzowany dealer samochodowy Auto Special. Patronat medialny nad akcją promocyjną objął dziennik Gazeta Krakowska.

Regulamin promocji 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia

wróć